Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg. 2 napja késik....

Nem jött meg. 2 napja késik. Valakinek hasonló? Ez lehet stressz? Ha az, hogyan orvosolhatnám?

Figyelt kérdés
Ez lett volna a 3. menzeszem. Februárban jött meg először. A márciusi időben megjött, akkorra, amikorra kellett. Március 18.-an kezdődött az alőző. Most csütörtök reggel kellett volna megjönnie. Ez vajon csak ,,kezdeti beállási probléma?'' 16-2/L

2021. ápr. 16. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit orvosolni, és az okát sem keresni! Eleve nem késik a menstruációd, hiszen nincs mihez viszonyítani, egy ciklusból nem érdemes következtetést levonni, egyáltalán nem jelenti azt, hogy innentől minden hónapban ugyanúgy jön meg. Általában évekbe kerül, míg rendszereződik a menstruáció, az elején az sem ritka, ha hónapokig kimarad, vagy éppen 2 hetenként megvan.

Egyelőre annyi a dolgod, hogy írd, hogy mikor jön meg, illetve 1-2 betéttel/tamponnal a tákádban készülj a váratlan eseményekre.

2021. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon! Akkor megnyugodtam❤😘
2021. ápr. 17. 07:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szentem sem kell rástreszelni, én is 18 alatt vagyok, 4 éve jött meg, de van olyan is, ha stresszesebb vagyok, hogy 2-3 hónap kimarad. Be fog állni, hidd el.
2021. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jelentem, hogy megjött! :)
2021. ápr. 21. 07:58
 5/7 A kérdező kommentje:
De csak nagyon kevés, és azóta semmi. Nekem ennél több szokott lenni. De gondolom ez normális:)
2021. ápr. 21. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Még mindig normális! Tényleg felejtsd el, hogy mi szokott, majd pár év múlva tudsz viszonyítani.
2021. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tanácsokat!<3
2021. ápr. 21. 11:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!