Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után eresedik a mellem ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A megvonásos vérzés után hagytam abba a fogamzásgátló szedését vagy 1 hete már nem szedek fogamzásgátlót. Az lenne a kérdésem hogy okozhatja a hormon változás az eres melleket és az eresedő mellbimbót? Főként a bal mellbimbómon vettem észre jobban az ereket és enyhén érzékenyek is. Tartottam önvizsgálatot és semmit nem találtam ami aggodalomra adna okot csak ez. Volt már ilyen valakinek? (Emellé van hogy görcsölget a hasam) Most teszem le először a gyógyszert mert gyereket szeretnénk majd idővel. (16-17 éves korom óta szedtem)


25/L



2021. ápr. 17. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem be is csomósodott a mellem abba hagyás után, és fájt, érzékeny volt. Bár nekem kb 1 hónapra rá. 😣 Engem akkor megvizsgáltak, aztmondták hogy csak a mellszövetet érzem kicsit csomósabbnak. Ennek legalább 1 éve, ugyan úgy csomósnak érzem, de nem nőtt, nem okoz gondod, bízom az orvosomban, hogy azt mondta ne aggódjak, akkor nem aggódom. :)
2021. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, Köszönöm szépen a válaszod! 😊 Én nekem most bal mellem iszonyat irritál a jobb kevésbé de elég szenvedek 😩Ha tudom hogy ez a vége hülye lettem volna fogamzásgátlót szedni mert ez napok óta ilyen elméletileg jövőhéten lenne talán esedékes a mensim de ugye még nem tudom teljes mértékben hogy miként fog beállni.
2021. ápr. 19. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!