Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy nem tudom...

Lehetséges hogy nem tudom kivenni a menstruációs kelyhet?

Figyelt kérdés
nehezen tudtam csak felrakni, kiszedni meg még nehezebb volt. lehetséges hogy túl fentre raktam? mert azt olvastam hogy a szárának nem szabad kilógnia a hüvelyböl, de ha nem lóg ki hogyan vegyem ki? benyulni mellé nem igazán tudok vagy akarok mert félek hogy megkarmolom vagy felsértem magam. attól félek hogyha túl fentre csúszik egyaltalan nem tudom majd kiszedni, lehetseges ez?

2021. ápr. 17. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Wc papírt fogj a kezedbe és azzal fogd meg, szerintem csak csúszik az ujjad. Jól csinálod csak ne stresszelj rá
2021. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig be kell nyúlni, mert a vaakumot kell megszüntetni ahhoz, hogy ki tudd szedni. Túl fentre nem tud csúszni, nem végtelen cső a hüvelyed, a méhszáj ujjal elérhető.
2021. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azert volt nehez kihuznid, mert a szaranal fogva probaltad, ugy nem engedi a vakum. Ossze kell csipned a kehely aljat, hogy megszuntesd a vakumot es igy siman ki fog jonni.
2021. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog bentmaradni. Guggolj le a kádban és nyomj, mintha a WC-n lennél. Ha megtelik, akkor magától is megszűnik a vákuum. A hüvelyed "véges", nem tudja nyomtalanul elnyelni, ami bement, az ki is fog jönni :D Csak ne pánikolj, ne legyél görcsben.

Az előző válaszolók tanácsait is fogadd meg, jókat írtak.

2021. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem fog bent maradni. Muszáj lesz benyulni mellé és össze csípni mert így megszűnteted a vákumot és normálisan ki tud jönni.

Ha nagyon fent van akkor kezdj el nyomni, lejjebb fog csúszni és a kis szárát el tudod kapni.

2021. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!