Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nő vagyok. Leborotváltam a...

Nő vagyok. Leborotváltam a nemi szervem de kipöttyösödött és néha nagyon fáj, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mivel kenegessem v mi lenne a megoldás arra h ne nézzek ki így és ne fájjon?
2010. aug. 21. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Valami krém.

Ha legközelebb borotválod, használj habot és utána kend be krémmel.

2010. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem csak simán vizzel csináltad!!! Mindenféleképpen használj habot vagy ha az nincs tusfürdővel. Babaolajjal kenegesd vagy sima testápolóval, de egyébként ha érzékeny bőröd van és hajlamos vagy az irritációra teljesen nem fogod tudni megszuntetni sose csak ne nyomd annyira oda a borotvát és ápold.
2010. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez pár napig eltart, míg rendbe jön. Én ezért nem is tudom borotválni, amikor meg nő, rohadtul viszket, és be is nőnek a szőrszálak, amik persze begyulladnak.
2010. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fürdés közben, tehát tusfürdővel csináltam... nem hiszem h nagyon rányomtam volna a borotvát. Igen, nekem is rohadtul viszket, néha a ruha nagyon piszkálja... :(

Szóval akkor majd elmúlik?? Tegnap bekentem testápolóval, egy kicsit jó lett. De nem ott a lukak résznél...

Köszi a válaszokat

2010. aug. 22. 11:02
 5/8 anonim válasza:
A tusfürdő szárította ki a bőröd. Használj borotvahabot vagy gyantáztasd. Az a legegyszerűbb és elég csak 3-4 hetente menni. Ha van valamelyik otthon, kenj az irritált bőrrészre Neogranormont, de ha nincs Fenistilt vagy esetleg napozás utáni krémet.
2010. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A Fenistillel vigyázz, hogy ne kend a puncidra, mert nem lesz kellemes érzés.
2010. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. aug. 22. 20:34
 8/8 anonim válasza:
Lányok! Ne borotváljátok a puncitokat mert nem kell. Úgy a jó ha szőrös! És így nyújt védelmet! Én szeretem a természetes nőket!
2013. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!