Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megyek eloszor nogyogyaszho...

Ma megyek eloszor nogyogyaszhoz 17 eves vagyok ujjazason kivul semmi mast nem csinaltam meg nagyon felek hogy petefeszek rakom van vagy barmilyen mas rosszindulatu daganat mert sokat faj a hasam hogy nyugtassam le magam?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

A petefészek daganat leggyakrabban 55-60 éves kor között alakul ki, illetve korai stádiumban tünetszegény, tehát nem gondolnám, hogy rákos vagy.

A hasfájás egy olyan tünet, aminek 1000+1 oka lehet.

2021. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
94%
Szerintem feleslegesen ne aggódj. Lehet hogy mástól van problémád, de ezt az orvos természetesen majd elmondja. Sok minden mástól is fájhat ez ember hasa. Próbálj meg pozitívan gondolkodni. A vizsgálattól se félj, nagyon megértőek a dokik és figyelnek rád. Remélem minden rendben lesz, és sok sikert!
2021. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1109..


Kísértetiesen hasonló ez a kérdés....

2021. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elvileg minden rendben van vagyis gondolom csinalt ultrahangot mindenre azt mondta hogy szep tiszta
2021. ápr. 19. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Szia kedves kérdező,látom hogy voltál azóta dokinál,hasi ultrahangot csinált vagy hüvelyit?!
2021. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta még mindig sokat fáj a hasad?
2021. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!