Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek az higiénikus, ha...

Szerintetek az higiénikus, ha este tiszta bugyit veszek fel fürdés után, és egészen másnap estig rajtam van?

Figyelt kérdés
Vagy reggel is másikat kéne vennem?

2021. ápr. 19. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fürdés után szoktam egy tisztát venni, ez egy szellősebb, lazább gatya. Reggel viszont mindig tiszta boxert veszek és esti fürdésig viselem is. De akkor már szaga van közelről.
2021. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy barátnőd, meg anyád sincs, de ha csak nem a farkasok neveltek, ésszerűnek kellene tűnjön, hogy egy fehérneműt egy napig hordunk. Egyik estétől a másikig.
2021. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hat ha napkozbe nem pisilsz be, qkkor kibirhato masnap estig. en sem veszek masikat reggel, de ez mindenkinek a sajat maga dontese.
2021. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Hát én reggel másikat szoktam felvenni. Nem érezném magam komfortosan. Ahogy te csinálod, az higiénikus vagy sem, passzolom
2021. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok, nem is gondoltam, hogy ennyi nő cserél napont kétszer alsóneműt. Ettől függetlenül 10 évig voltam kollégista, egy csajt sem ismertem, aki reggel elment volna bugyit cserélni még, ugyanúgy családi körben sem.
2021. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én is így csinálom és nem volt még semmi bajom belőle.
2021. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Persze, én is így csinálom. Bár használok tisztasági betétet is. Csak akkor cserélek 2x egy nap ha 2x zuhanyzok.
2021. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Én is így csinálom, van amikor használok tisztasági betétet, van amikor nem.

Fürdés után mindig lecserélem. Szerintem a legtöbb lány/nő így viseli.

2021. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Mivel tisztan veszed fel, lefekvesig max 2x mesz pisilni. Meg nem izzadsz.. Igy ergo tiszta leszel reggel is.


NyilvN napkozben kakalsz, tobbszor pisilsz, jarkalsz izzadsz stb.



Össze sem lehet hasonlitani a kettot.


Nyilvan aki reggel is furdik az nem fogja vissza venni hanem ujat vesz fel.

2021. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

#4-es vagyok. Nemtudom miért kellett nullára lepontozni. Én így csinálom. Este fürdés után francia bugyit veszek fel, reggel meg lecserélem tangabugyira

Ezen mi olyan felháborító?

2021. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!