Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek keressek másik...

Szerintetek keressek másik nőgyógyászt? Csajok mi a véleményetek/tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
A jelenlegi nőgyógyászomhoz járok kezdettől fogva eddig semmi problémám nem volt vele. Van egy fibrodenoma az egyik mellemben. Többek között ezért is hagytam abba a fogamzásgátlót 1 éve. Sajnos nem állt helyre a ciklusom azóta. Voltam előtte is orvosával azt mondta várjunk még szerinte nem lesz gond. Megvizsgált 2x is ultrahanggal is ez idő alatt nem lát semmit. Most mindenféle labor vagy akármi nélkül írt fel fogamzásgátlót, hogy az majd beállítja. Annyit kérdezett nem akarok-e még gyereket. Mondtam neki nem igazán szeretnék fogamzásgátlót szedni, igaz túlzottan nem ellenkeztem. Na most szerintetek bízzak benne, hogy majd ettől a fogamzásgátlótól más lesz minden vagy keressek másik orvost? Attól is tartok, hogy a fibrodenoma megnő tőle. Fél évente járok kontrollra és mivel nem lett nagyobb szerencsére így nem kell műteni.

2021. ápr. 19. 23:19
 1/4 anonim válasza:
16%
Hogyha szimpatikus ő, jól el tudsz vele beszélgenti, jól kijöttök akkor nem érdemes újat keresni. Miért tennéd?
2021. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedj hormont ha nem akarsz. Hosszutavon nagyon belezavar a tested mukodesebe.
2021. ápr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem menstruálsz normálisan, és ő ahelyett, hogy elküldene kivizsgálásra, felír egy fogamzásgátlót, hogy "az majd beállítja".


Keress normális orvost, aki ért is a szakmájához és nem a gyógyszeriparból akar megélni.

2021. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :) Valószínűleg keresni fogok másik orvost.
2021. ápr. 20. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!