Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehetett? Csípett,...

Ez mitől lehetett? Csípett, most meg már nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok vagy ide tévedt fiúk! :D


Szóval pár napja késik a mensim zárójelesen.. Ma reggel elmentem pisilni, de már nagyon kellett és nem egyből mentem el, picit tartogattam.

Pisi közben nem, de mikor felálltam olyan érzés volt, mintha nem pisiltem volna ki magam és csípett belül mondom jóég felfáztam? Nagyon ritkán/régen volt ilyenem.. Ittam 3 nagy pohár vizet, mentem újra és már nem fájt utána..? Lehetett azért mert visszatartottam pisilést?



2021. ápr. 20. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg felfázás (hólyaghurut). Szerintem még időben észrevetted és jót tett a sok folyadék. Nekem is szokott így lenni. Tőzegáfonya tea vagy kapszula segít, ha újra előjön.
2021. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Folytatom is a vedelést :D minél többet pisiljek, tisztuljak. Tegnap még semmi jelét nem éreztem, lehet időben vagyok vele. Talán biztonság kedvéért egy kevéske Canestent is kenek oda.
2021. ápr. 20. 13:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!