Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ujjazas utáni vérzés okai? 3...

Ujjazas utáni vérzés okai? 3 napja tart már. Többi lent

Figyelt kérdés
A barátom szombat ejszaka ujjazott és azt vette észre hogy tiszta ver volt az ujja, másnap, vasárnap reggel nem folyt semmi de délelőtt folyamán igen, ilyen mensi szeru volt pont mint mikor megjon és megindul egy picit, este is ez történt majd ma reggel is, viszont ma egymás után többször és mikor felkelek akkor is folyik, de ugyan olyan kevés mint eddig, ez mitől lehet? Először arra gondoltam hogy megsértett de lassan 3. Napja vereznek és szerintem az sok idő ahhoz képest hogy megsert, menstuaciom kiszámíthatatlan ugyanis volt, hogy 29 de volt hogy 45. Napra jött meg, jeleim nincsenek (mindig egy héttel előtte szokott lenni) és inkább 40. nap körül szokott megjonni szóval odébb vagyok meg (27. Nap van ma) létezik hogy ilyen gyengén jönne meg és pont mikor ujjazott?

2021. ápr. 26. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Elsőre nekem úgy tűnik, hogy felsérthetett.

Másfelől a rendszertelen mensit érdemes lenne kivizsgàltatni

2021. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindenképp szeretnek elmenni nőgyógyászhoz kivizsgálásra.

Viszont ha felsértett mennyi ideig vérezhet?

2021. ápr. 27. 08:44
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha felsért nem ártana pár napig hanyagolni az együttlétet.
2021. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha rendszertelen a menstruációd könnyen lehet, hogy ebben a hónapban ilyen kis gyenge. Ha ilyen erősen felsértett volna, azt biztosan éreznéd. Már egy kis kidörzsölődés is tud pár napig fájni. A rendszertelen menstruációra a nőgyógyászom fogamzásgátlót ajánlott, vagy mondta még a barátcserje teát, ami segít beállítani a ciklust, mert ugye a fogamzásgátló csak egy mesterséges ciklust csinál, amíg szeded.
2021. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ma a negyedik napon vagyok és meg mindig verzek, csak azért ilyen fura mert ha megjon szokott fájni a hasam és most nem fajt, na meg hogy pont akkor kezdtem verezni mikor a barátom csinálta nekem, de én is inkább a mensire gyanakszom, pont azért mert nagyon változó a ciklusom és hogyha felsért akkor az már nagyon durva kellett volna, hogy legyen hogy ennyi napig verezzek és fajnia is kellene de semmilyen fájdalmam nincs, mellesleg a vernek direkt mensis állaga van, semmiben sem más csak hogy kevesebb( mint pl 4-5. Napon, csak most egész végig ennyi van)
2021. ápr. 28. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ujjazas utan mennyi ideig véreztél?
2022. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Egy hét de talán több is volt…
2022. febr. 27. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
az jó durva lehetett. és milyen erősen? én csak pár óráig.
2022. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!