Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért pisilek véreset?

Miért pisilek véreset?

Figyelt kérdés

Ma voltam urológusnál,ahol a nővérke vizeletett vett tőlem ( gonodolom nem kell elmagyaráznom hogyan..ő vette le mivel küldik további kivizsgálásra,mert hónapok óta visszatérő húgyútifertőzésem van)

És mostanában már nem csípett csak nagyon ritkán.Viszont,amiután levette azóta még mindig csíp erősen és amit még észre vettem az az,hogy pisilés közben vért pisiltem.Nem pár cseppről van szó ,hanem eléggé folyt belőlem.Először azt hittem a menzeszem az ( meglepődtem,mert nagyon hamar lenne még viszont később a nap folyamán rájöttem,hogy nem a menzesztől véreztem,hanem vért pisiltem.Fáj a hasam is lent eléggelé.Nem tudom mit tegyek? Ez normális ilyen esetben? Ha a nőktől így veszik le a vizeletet? Hogy utánna ilyen tünetek jelenhetnek meg? Elmúlik magától? Vagy menjek vissza a dokihoz?



2021. ápr. 27. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
vard meg az eredmenyt a labor eredményét
2021. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg felsertette a hugyutadat a noverke, mikor levette a vizeletet. Mindenesetre ha nem mulik a dolog, mindenkepp menj vissza.
2021. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem történt ilyen a katéteres vizsgálat után, de a húgyúti fertőzés is okozhat ilyesmit. Ha nem múlik el, kérj orvosi tanácsot.
2021. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!