Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik az első nőgyógyá...

Hogyan zajlik az első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkaptam egy fertőzést, és el szeretnék vele menni nőgyógyászhoz. Az első vizsgálatom lenne. Tanácsok?


2021. ápr. 28. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha még szűz vagy, akkor csak külsőleges vizsgálat lesz + hasi ultrahang.

Ha már nem vagy szűz, akkor lesz vaginális vizsgálat, kenetvétel (ha szeretnél rákszűrést) + vaginális ultahang, de egyáltalán nem kellemetlen ha már nem vagy szűz.

2021. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt ki is felejtettem, hogy már nem vagyok szűz. És ha szülő jön velem? Nem mondja el a doki hogy nem vagyok szűz ugye? Vagy be sem jöhet velem valaki?
2021. ápr. 28. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy te szeretnéd.

De mikor én 17 évesen először voltam nőgyógyásznál, nem akartam hogy anyukám bejöjjön velem. Nem kötelező, hogy jelen legyen szülő 18 éves kor alatt.

Nekem kellemetlen is lett volna, pedig én még szűz is voltam.

2021. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaid! 😊
2021. ápr. 28. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szuz, de evek kta nem volt senkim, es fel va borulva a floram, igy eleg kaka volt a huvelyi uh


Szóval tud kellemetlen lenni igy is.

Szex is tud fajni fertozesek, felborult huvelyflora eseten, ez is

2021. ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg kísèrőt csak gyerekkel, és mozgàs korlàtozottal engednek be, tehát anyukàd mindenkèpp az épület előtt fog megvàrni
2021. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2021. ápr. 29. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!