Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véletlenül benthagytam egy...

Véletlenül benthagytam egy tampon 12-13 óráig, lehet bajom? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este úgy 6 után betettem egy tampont és ki akartam cserélni, de elaludtam. Ma 6kor kelltem és azonnal kivettem és nem tettem be újat.

Lehet bajom? Mit kéne tegyek?



2021. ápr. 29. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Hogyha kivetted akkor nem lesz baj, lehet egy alapos mosás intim mosóval nem ártana
2021. ápr. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Toxikus sokk szindróma alakulhat ki amibe bele is halhatsz úgyhogy nem ajánlatos ilyenről elfelejtkezni
2021. ápr. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
(Szerintem a kettes arra utalt h ne csinálj belőle rendszert)
2021. ápr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen arra gondoltam :D bocs ha ez másnak kioktatásként jött le vagy valami de nagyon sokat olvastam régen ilyenről engem ezzel teljesen elrettentettek a tampon használatától mert eléggé feledékeny típus vagyok. Vérmérgezést is kaphat ugyanúgy nem csak egy szimpla fertőzést úgyhogy tényleg nem játék. Persze egy alkalomból nem lesz ilyen de ha sűrűn elfelejtkezik róla a kérdező bármikor lehet baj
2021. ápr. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jó benn felejteni de ha többet nem fordul elő akkor nincs baj.Igen,intim lemosóval mosd át magad és kész.Én betétet használok mert nem szeretem a tampont
2021. ápr. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is fordult már elő, sajnos szintén elalvás miatt. Nem lett semmi bajom, de valóban veszélyes lehet és oda kell erre figyelni.
2021. máj. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!