Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is felborította a...

Másnak is felborította a menstruációs ciklust a Covid vakcina? 30/N

Figyelt kérdés

Én a Pfizert kaptam - egyelőre csak az elsőt - és napokkal előbb jött meg, tovább is tartott, illetve nagyon fájdalmas volt, a fájdalomcsillapítóktól se múlt el, csak némiképp enyhült (ez nálam nem jellemző). Most pedig ovulációs vérzésem van, ami szintén nem volt jellemző rám már jó ideje.

Egyáltalán nem vagyok oltásellenes, nagyon örülök, hogy megkaptam az oltást, csak érdekelne, hogy ez lehet-e ettől, mert valahol azt olvastam, hogy igen.

Ti tapasztaltok hasonlókat?



2021. ápr. 29. 15:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán nem biztos, hogy van összefüggés az oltásod és a ciklusod megbillenése között.
2021. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
Pfizerrel kapcsolatban ezt még nem hallottam, Szputnyik kapcsán sokan mesélték.
2021. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
Nálam ilyen nem volt, de mivel bármilyen stresszhatás okozhatja a menstruáció ingadozását, így a vakcina is. Meg amúgy a betegség esetén is előfordul, az még durvább stressz a szervezetnek.
2021. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 scamdemic ***** válasza:
56%

Nem vagy vele egyedül.

[link]

2021. ápr. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Hú, ez érdekes, ezek szerint tényleg attól lehetett. Ez megnyugtató igazából. Remélhetőleg elmúlik 1-2 hónap után.
2021. ápr. 30. 08:13
 6/32 anonim ***** válasza:
63%

4.

Ott arról írnak, hogy a nem beoltottakra miként hatott a beoltottakkal való találkozás. Nagyon furcsa dolgokat írnak...

2021. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
62%

Ez mennyire lehet valós oldal?

4es..

Nagyon kíváncsi lennék.

2021. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%
Igen. 8 nappal korábban jött meg.De már tudtam hogy talán nálam is várható valami mert egy ismerősöm aki egészségügyben van mondta is,hogy többüknél volt valami zavar a ciklusban.
2021. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Nekem rendben megjött, viszont most, hogy mondod, sokkal enyhébb a vérzésem mint szokott. Nem gondoltam volna, hogy összefüggésben lehet a kettő.
2021. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is megborította, megkérdeztem a második oltáskor és azt mondták, hogy igen, lehett ettől és hogy ezt többen mondták már.
2021. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!