Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyes nők miért csinálják...

Egyes nők miért csinálják aszt hogy,tampon mellé még egészségügyi betétet is beragaszt ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Hogy biztosan ne ázzon át.
2021. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Én is állandóan ezt csinálom, valahogy csak így erzem magam 100% biztonságban és komfortosan olyankor.

De ez miért fáj neked? :D

2021. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Hogy ne ázzon át semmiképp, a tampon ha megtelik ugyanúgy foltot hagy, mintha nem is lenne.
2021. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Évente maximum 2x előfordul, hogy a szokásosnál erősebb a menzeszem, így én is mindig teszek be tisztaságit is. Megnyugtató a tudat, hogy biztosan nem történik baleset.
2021. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
91%
Mert akkor tuti nem ázik át.
2021. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy előttem is írták: Biztosan ne ázzanak át.


Nekem olyan erős a vérzésem, hogy a durvább napokobn a super plus tampon is csak akkor lenne elég ha 20percenként cserélhetném. Ezért marad a tampon+betét.

2021. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Első éjszakára beteszek mindig egy éjszakai egészségügyit és 1 tampont, de még így sem "bírom ki" reggelig vele, éjjel 1x ki kell menni kivenni a tampont, ami fullra megtelik sajnos pár óra alatt. Sosem használtam fogamzásgátlót, de a lányom igen, ő mondta, hogy lényegesen kevesebb a vérzés a tablettát szedőknél, így azok el sem tudják képzelni, hogy miért is van erre szükség.
2021. máj. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kokomfitty ***** válasza:
59%
Nő aszt a kérdést nem teszi föl mert a válasz megfejtése még egy pasinak sem probléma, de ha igen kérdezd meg aszt a nődet.
2021. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig teszek be. Ha a tempon megtelik, csöpög és foltot hagy.
2021. máj. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!