Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért görcsöl a hasam, és...

Miért görcsöl a hasam, és miért puffadt?

Figyelt kérdés

Vasárnap megjött a menstruációm, mikor vége lett barnás folyás volt, de ez szerintem teljesen normális. Olyankor általában mindig puffadtabb a hasam, és azt hittem a menstruáció miatt van, de az elmúlt, és a hasam még mindig puffadt, állandóan görcsöl, és néha még valami nyomást is érzek.

Lehet ez a rendszertelen táplálkozás oka? Múlthéten egy héten keresztül egyszer ettem egy nap, mivel dolgoztam, munka után ettem, utána egyből aludtam is. Hétvégén nyilván többet ettem. Ez közrejátszhat? Szerintem a terhesség nem jár görcsökkel, és akkor kevés esély lenne a menstruációra


2021. ápr. 30. 20:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még megjegyezném, hogy néha megy a hasam, néha pedig napokig nem tudok rendesen wc-zni
2021. ápr. 30. 21:00
 2/2 anonim ***** válasza:
terheségi tesztet vegyél,vagy menny házirovoshoz,nőgyogyászhoz
2021. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!