Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hatalmas pattanás a nemiszerve...

Hatalmas pattanás a nemiszerven? Kinyomtam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nem a nemiszervemen van igazából, hanem a vagina bemeneti nyílás környékén, a bőrön. Tehát olyan mint egy pattanás. Eleinte a bőr alatta volt, kemény mozgatható csomó, aztán megnyomtam, másnapra hatalmasra duzzadt, úgy hogy már elkezdett fájni is. Este kinyomtam, de gyanítom hogy magától is kifakadt volna, mert a közepe már ilyen fehéres volt. Azóta kisebb lettde még mindig nem mondom kicsinek, és jobnan is fáj.

Egyébként van egy másik is ami sokkal kisebb, azzal annyira nem foglalkoztam, kinyomtam azt is, az nem fáj.

Nem bartholin ciszta, néztem képeket, nem azon a helyen van ahol a bartholin mirigy.


Mit tegyek? Nőgyógyászhoz nem tudok fordulni, nem vagyok 18 éves, nem tudom senkivel se megbeszélni, anyámmal nem vagyok ilyen kapcsolatba hogy elmondja..



2021. máj. 2. 14:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Gennyezik magától is, megint nyomtam rajta, picivel jobb lett.
2021. máj. 2. 14:34
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Kenj rá fertőtlenítőt, pár nap és elmúlik
2021. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan mehetsz nőgyógyászhoz 16 év felett önállóan is fogadnak, csak műtéthez kell szülői beleegyezés. A helyet tekintve pedig Bartholin ciszta, és a nyomkodás nem feltétlenül tesz jót, tályogot okozhat, érdemes volna megnézetni. Nincs nővéred, nagynénéd, nagymamád, akiben jobban megbízol?
2021. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mosd le tiszta vízzel, ha gennyedzik tiszta zsebkendővel itasd le róla, de ne nyomkodd, a sima pattanásnál is problémákat okozhat, ha túl sokat nyomkodod, és esetleg véletlenül koszos kézzel is.
2021. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nekem is volt egyszer egy hatalmas ragya és a bugyi ahogy hozzáért úgy fájt.:(

Mindenképp fertőtlenítsd, akár arcszesszel is. Pár nap és elmúlik, de ne piszkáld! Kitartást :)

2021. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Ezeket semmiképp ne nyomkodd. Vegyél teafaolajat és kenj rá esténként picit. 1-2 nap és el is múlik.
2021. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!