Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon ez a gyógyulást mutatja,...

Vajon ez a gyógyulást mutatja,vagy talán rosszabb a helyzet? Bár eddig sosem volt tünetem ilyesfajta gyógyszerrel.

Figyelt kérdés

3 éve küzdök hüvelygombával,Orungal kapszulát kezdtem el szedni..Mielőtt elkezdtem szedni akkor nem volt nagyon tünetem, de a kenet gombát mutatott..

Viszont mióta szedem a gyógyszert,egyre erősebbek a tüneteim.

Folyamatosan ég,az ülés is fáj.



2021. máj. 3. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
kúp, krém nem volt?
2021. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, most aztmondta a doki hogy azt szüneteltessük .

Viszont krém van..primafucort

2021. máj. 4. 05:52
 3/3 anonim ***** válasza:
3 éve folyamatosan visszatérő probléma az túl gyakori, ha van választott orvosod valtsd le mert nem tűnik úgy hogy jó irányba haladsz vele. Menj el egy másik nőgyógyászhoz. Hogyan védekezél? - ez mennyire karosithatja a huvelyflorad, annak karos egészségesnek hitt szokásai irrigalas pl káros, milyen gyakran voltál antibiotikum terápián(augmentin... bacis megfazasokra adják), etjezesre oda figyelsz (cukorbevitel csökkentés!) életmódbeli változtatások (alsónemű anyaga, intim mosakodo, jól szellőző pizsama....) ha ezekrol többet írsz könnyebben tudnék javaslatot adni
2021. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!