Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött ki belőlem ilyen...

Miért jött ki belőlem ilyen nyúlós nyálka szerűség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most pisilés közben észrevettem, hogy ilyen nyúlós nyálka szerű lóg ki onnan. Nekem alapból van egy hüvelygomba betegségem évek óta amit kezelek de nehezen gyógyulok, így eléggé sok hüvelyi folyásom van de ez más mint az. Ilyet csak párszor tapasztaltam eddig. Normális ez a jelenség? Mitől van ez? Olyan mintha ilyen bocsánat az undorító megfogalmazásért de olyan mintha ilyen fehér krémállagú takony nyúlna le onnan. Vérzés közben észrevettem hogy ilyen nyúlós formában távozik néha az egyértelmű volt persze de itt mi a helyzet most? Nem vagyok mensi közelben sőt utána is vagyok jóval. 22 l vagyok.



2021. máj. 4. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Milyen időközönként fordul elő? Valami kiválthatja? Túrós is?

Sűrű partnercsere?

2021. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1.nem túrós csak nyálkás

és nincs partnerem nem is volt még szex sem :)

hát ritkán amúgy most nem tudok pontosat de ritkán

2021. máj. 4. 21:12
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értem, hogy ez most egyszer fordult elő. Van ilyen, tök normális.
2021. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem tudom mi válthatja ki ezért kérdezem.

furcsak főleg akkor ha wécén vagyok talán mert akkor ki tud folyni belőlem?

2021. máj. 4. 21:13
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Tök normális, sőt pont arra utal, hogy egészséges vagy. Ez jelenti azt, hogy most van peteérésed, termékeny vagy. Ez a nyákos cucc segít abban, hogy a spermiumok minél tovább életben maradjanak benned. Ha nem szeretnél gyereket a következő pár napban nagyon védekezz. Kb. 14-15 nap múlva várható a következő menstruációd.
2021. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3.nem először korábban előfordult.

csak mitől van ez? ilyenkor ürül a szervezet?

2021. máj. 4. 21:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet méhnyaknyák is, a termékeny időszakot jelzi a ciklusodban, vagyis peteérésed lesz.
2021. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ovulációs nyák lehet. Olyan mint a tojásfehérje. Nem a ciklus közepén vagy? Termékeny nyáknak is szokták hívni, ilyenkor jobb esélyük van a kisfickóknak elérni a céljukat.
2021. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

5.nagyon köszönöm!:)

kicsit féltem hogy leszúrtok hogy felnőttként nem tudom ezeket de mivel nem volt ez sokszor így nem is néztem utána még :D.és rég volt biosz óra..

amúgy nem szeretnék gyereket most főleg nem.

2021. máj. 4. 21:16
 10/16 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

ment a zöld pipa :)

lehet pont ciklus közepén nem tudom igazán.

2021. máj. 4. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!