Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött ki belőlem ilyen...

Miért jött ki belőlem ilyen nyúlós nyálka szerűség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most pisilés közben észrevettem, hogy ilyen nyúlós nyálka szerű lóg ki onnan. Nekem alapból van egy hüvelygomba betegségem évek óta amit kezelek de nehezen gyógyulok, így eléggé sok hüvelyi folyásom van de ez más mint az. Ilyet csak párszor tapasztaltam eddig. Normális ez a jelenség? Mitől van ez? Olyan mintha ilyen bocsánat az undorító megfogalmazásért de olyan mintha ilyen fehér krémállagú takony nyúlna le onnan. Vérzés közben észrevettem hogy ilyen nyúlós formában távozik néha az egyértelmű volt persze de itt mi a helyzet most? Nem vagyok mensi közelben sőt utána is vagyok jóval. 22 l vagyok.



2021. máj. 4. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeres a menstruációd, akkor minden hónapban jelen van, csak lehet nem mindig veszed észre.
2021. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁ biológia órán ilyet nem tanítanak... Amikor gyereket szeretne az ember és már minden rezdülését figyeli a testének, nagyrészt akkor jön rá mindenki mi micsoda :)
2021. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszi nektek is :D

amúgy ja nem mindig van most észrevettem és hát elég undi volt.

2021. máj. 4. 21:23
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez felidoben a vilag legnormalisabb dolga, a peteeres jele. Tojasfeherje allagu.
2021. máj. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
és nem csak hogy nyúlós az állaga hanem úgy néha kifolyik belőlem sok folyás is közben lehet ez amiről beszéltek de eléggé kelllemetlen. olyan mintha bepisitlem volna csak ez ilyen tojásfehérje típusú krémszerű cucc és sok néha. most is éreztem..:(
2021. máj. 5. 03:19
 16/16 anonim ***** válasza:

Ezt a videót nézd meg, a méhnyaknyákról van benne szó.

https://www.youtube.com/watch?v=Ko6zUGZqrJA

2021. máj. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!