Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Tampon használásra...

Csajok! Tampon használásra valami tipp?

Figyelt kérdés
Még egyszer sem használtam , de a betét nagyon idegesít nekem nem jön be. Ezért is szeretnék tampont használni, de szűz vagyok. A berakással semmi bajom sem lenne ( vagyis remélem) de a kihúzás....az biztos nagyon rossz. Nektek mennyire fáj és mekkorát szoktatok használni? Előre is köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 5. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Azért fáj, mert nem telítődött meg, és száraz a felülete. Mini tamoont vegyél, és ki kell tapasztalni, neked mennyi idő alatt telítődik meg. A legegyszerűbb, ha teszel mellé kezdetben tisztasági betétet, és ha átüt, akkor csere. Pár csere után tudni fogod, mikor cserélj!
2021. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha megtelt és úgy húzod ki az nem fáj
2021. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Van kifejezetten szűz lányoknak is vékonyabb fajta, én közepeset használok, de egyáltalán nem fáj a kihúzás, inkább a nem helyes beillesztés fájhat picit, megkell találni milyen mélység neked a megfelelő (minden hüvely más hosszúságú, szélességű), csak a madzagot ne felejtsd el kihúzni, mielőtt felhelyeznéd ;)
2021. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Kehely. Nem nagyobb egy normál tamponnál és nem szívja fel a nedvességet a hüvelyedből. Nem szárít és nincs vegyszerezve se.
2021. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is jobb, egyszerűbb a kehely, de a kérdező tampont szeretne használni :) Én is sokáig használtam, tényleg megváltás volt a betét után. Kicsit használj, akkor vedd ki ha tele van, úgy nem fáj. Ha nagyon hamar tele van, akkor próbálkozz magyobbal. Azért ne rögtön naggyal, mert ha esetleg nem telik meg 8óra alatt, attól még ki kell venni, és az fájhat.
2021. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
43%
Ha gyenge a vérzésem én azt szoktam csinálni, hogy felhelyezés előtt vékonyan bekenem Vagisan krémmel és így a felhelyezés és a kivétel sem kellemetlen.
2021. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!