Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Hogyan kell ott lent...

Lányok! Hogyan kell ott lent borotválni? 😅

Figyelt kérdés

Sose csináltam még ott lent, és nm igazán tudom hogyan kell. Kell utána vlmi kenőcs? Milyen márkájú borotva? Bocs, lehet hülye/gáz kérdés, de mégis..

16L



2021. máj. 5. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Bármilyen borotva, de zsírúj legyen! Utána sokaknál kipattogzik, a bepanthen vagy körömvirág krém segíthet. Érdemes hozzá habot is használni.
2021. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Ha valóban te akarnád borotválni, akkor vetted volna a farádtságot, hogy utána nézz.

Más kedvéért meg nem érdemes.

2021. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
2#pont azért kérdezte meg hogy metudja hogy kell..és itt jobb sokszor megkérdezni mivel mások mondják el a tapasztalatokat.
2021. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha nagyon hosszú már a szőr, akkor ollóval vagdosd meg. Én sima eldobható férfi borotvát szoktam használni. A szeméremdombot könnyű elérni, utána pedig óvatosan kell, és ne érezd magad hülyén, hogyha valami őrült pózba kell állnod hozzá, csinálj bármit, ami kényelmes.

Nekem nem kell se hab, se ápolókrém utána, mert nem pattog ki.

2021. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen borotva jó, mondjuk nekem az eldobhatós tépi a szőrt, Green Peace borotvát vettem, az nagyon szépen leviszi.

Bevizezem, szappazonom, majd a szeméremdombtól haladva ameddig látom letúrom, a maradékot a kádban guggolva, magam alá kis tükröt rakva borotválom.

2021. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tapasztald ki milyen borotva jó neked. Nekem a női nem jött be sok. A gilettet használom férfibe legyen az eldobható vagy tartósabb. Szappan és én is gugolok. Ha kipattog meg popsikrémet használok mindegy milyet sudocrem van itthon általában.
2021. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uhh, nagyon szépen köszönöm!!! ❤️
2021. máj. 5. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Veszel egy akár milyen borotvát, zuhanyban/kádban behabozok, és simán leborotvalod ahogy a hónaljadat. Ha szorrel szemben húzod (alulról felfelé) akkor simább lesz, de talán hamarabb begyulladt egy egy szőr és hamarabb kipattog. Ha feltrol húzod lefelé nem lesz annyira sima, talán egy tized milí el szurosabb lesz, de kevésbé fog kipattogni. Igazából semmi nagy atonfizika a dolog 😀

Az én pasim amugy mindig azt mondja, h ő borotva géppel 0as fejjel leszedi, mert úgy nem pattog ki abszolút. És soha nem is láttam úgy. Annyi a hátránya, hogy így ott marad 1-2 mili szőr. Én személy szerint szeretem ha teljesen csupasz, ezért nem alkalmazom. De ha neked okes, akkor igy is csinalhatod és semmi kipattogas nem lesz.

Gondolom nincs otthon heverőben egy férfi villanyborotva vagy trstszornyiro. Próbáld meg egyszer hajvagoval, ugyan az.

2021. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!