Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cukormentes finom kaják...

Cukormentes finom kaják amivel tudom tartani a testsulyom?

Figyelt kérdés

17 vagyok, kiderült a nőgyogyasznal, hogy inzulin rezisztenciam van, amiatt nincs ciklusom. Meglepett, mert elég vékony vagyok és heti 5szor sportolok. Egészségesebben kéne étkeznem, minimális cukrot bevinni, alacsony glikémiás indexű kajakat, mindezt úgy,hogy, nem szeretnek fogyni és elveszíteni az alakom.

A főzelékeken , salatakon, sült húson meg zabkasakon kívül egyszerűen nem jutnak eszembe egészséges és finom ételek. Remélem vannak még azért =/ (tojásért nem vagyok oda)



2021. máj. 7. 16:48
 1/5 Senior Séf ***** válasza:
Brassói aprópecsenye. Krumpli helyett akár zellerrel is isteni finom.
2021. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg finom kaját tudsz csinálni, cukormentes édességeket is akár. Vannak recept könyvek (például ez: [link] vagy online rengeteg receptet tudsz találni, ha tudsz angolul, akkor főleg. Csak keress rá, hogy inzulinrezisztencia recept vagy hogy insulin resistance recipe és inspirálódj:) Az elején nehéz, de ha belejössz, akkor már tudni fogod, azt is, hogy hogy alakíts át recepteket, vagy magadtól is ki tudsz találni akár az alapján, hogy mi van otthon.
2021. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lépj be facebookon az IR csoportba, ott találsz recepteket és segítenek, ha valamiben nem vagy biztos, hogy fogyaszthatod-e.
2021. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Chia puding, banánpalacsinta cukor nélkül, háti cukormentes gyümijoghurt, kókusztekercs rostdús cukormentes kekszből és (nálam Peak) cukormentes kókuszkrémből.

Túrókrém gyümikkel, alma mogyivajjal...

Hirtelen ezek jutnak eszembe amiket én csináltam.

2021. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Házi*
2021. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!