Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nektek is gyakrabban...

Lányok, nektek is gyakrabban kell pisilni, ha megvan? Munkahelyen, hogy oldjátok meg a betét/tampon cserét?

Figyelt kérdés
Nem tudom ez mennyire normális, de ha menstruálok, akkor van, hogy óránként ki kell mennem a mosdóba pisilni. A többi napon akár 4-5 óráig is kibírom, hogy nem megyek el mosdóba. A munkahelyemen csak 4 óra után engednek el wc-re, emiatt sokszor nagy bajban vagyok. Ti ilyenkor, hogy oldjátok meg a pisilést, tampon/betét cserét a munkahelyen? Nagyon rosszul esik, hogy nem akkor mehetek wc-re amikor szükség van rá, a tampon is max 2-3 órát bír ki nálam, utána átázok. Ez mennyire megszokott a munkahelyeken, hogy ennyire szabályozva van a mosdóhasználat? Nyilván nem fél órákra tűnnék el a mosdóban, hanem 2-3 percre max, de nem engednek ki.

2021. máj. 8. 07:27
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem is gyakrabban kell ilyenkor, de nálunk bármikor bárki kimehet mosdóba. Szép is lenne ha nem mehetne ki az ember amikor szükség van.

Kíváncsi vagyok, hogy milyen munkahelyen dolgozol. Mi az, hogy csak 4 óra után engednek ki? És addig te mit csinálsz? Szenvedsz, toporogsz? Ez felháborító! Mondd meg, hogy egészségügyi okok miatt ki KELL menned!

2021. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Multinál vagyok pénztáros, de tervezem a váltást mert ezt így nem bírom. Nem szeretném elárulni melyik üzlet pontosan, mert a szerződés tiltja, de még a bevihető víz mennyisége is meg van szabva, fél literes ásványvizet vihetünk csak be, ami nyilván kevés egy 8 órás műszakra ahol ugrálunk egyik helyről a másikra folyamatosan, fizikailag is megterhelő. Ezek szerint máshol jobbak a körülmények.
2021. máj. 8. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Sejtettem, hogy pènztàros vagy. Voltam ebben èn is. Nehéz volt, volt hogy tampon és betét is kellett, hogy bírja míg kijutok mosdóra . Aztán össze fogtunk, és megbeszèltük a főnökkel, hogy ez így embertelen. Aztán mosdóra bàrmikor mehettünk. A kaja, cigi szünet maradt a régi.
2021. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Elképesztő, hogy ilyen megtörténhet. Még egy gyárban is leváltják az embert amíg elszalad mosdóba. Gondolom ellenkezni sem nagyon tudsz, mivel ilyenkor jön a szokásos "ha nem tetszik lehet menni máshová akkor" mentalitás.

Arra figyelj majd, hogy ha lehet viselj nagyon kényelmes nadrágot és fehérneműt amelyek egyáltalán nem szorítanak és amennyire a lehetőségek engedik próbáld ellazítani az alhasad tájékát ha kell. Átázás ellen esetleg tehetsz tampont és betétet is egyszerre.

2021. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!