Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Szputnyik védőoltásnak...

A Szputnyik védőoltásnak lehetnek olyan mellékhatások, melyek kihatnak a női hormonháztartásra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például a menstruációs ciklus felborulására, erősebb vérzésre. Hallottam már ilyen jó pár esetről, de ott a Pfizer után fordult ez elő. Soha nem szedtem fogamzásgátlót, és mindig pontos 28 napos ciklusaim voltak, így ezért tartok ettől.

2021. máj. 8. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Szputnyikkal kapcsolatban is több ilyen esetről olvastam.
2021. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szputnyiktol, Modernatol, Pfizertől és Astratol is hallottam olyat, hogy késett valakinek a menstruációja, de később visszaállt. Ha ettől tartasz akkor kérd a Sinopharmot, ott nem hallani ilyenekről
2021. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a novemberi covidom óta köztes vérzést produkálok 1 napig.Odáig soha nem volt ilyen.Rákszűrésem negatív.


40/N


Amúgy én is a Pfizerről hallottam,hogy borítja a ciklust.Én azt nem tapasztaltam oltás után.

2021. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!