Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a hasam, mivel...

Nagyon fáj a hasam, mivel tudnám enyhíteni?

Figyelt kérdés
Ma jött meg, már reggel óta alig bírok valamit is csinálni, annyira fáj. Mivel tudnám enyhíteni?
2021. máj. 9. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Egyél savanyúkáposztaleves az majd meghajt!
2021. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces.
2021. máj. 9. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is iszonyat durva görcseim szoktak lenni, nekem Algopirin plusz 2db nospa segít csak. Nőgyógyászom is ezt mondta, hogy van kétféle hatóanyag, ami keverve még hatásosabb, erre a kombóra rákérdeztem, és azt mondta hogy mehet.

Ezen kívül egy törülközőt rakj forró víz alá, és tedd az alhasadra, ha hűl ki, melegítsd újra. Ha van sópárna, az is jó, mehet is a sütőbe.

Hosszútávon a cickafark teát ajánlom, ez vérzéscsillapító alapvetően, de a görcsöket is enyhíti. Ha be van állva a mensid, akkor elkezdheted inni pár nappal előre. Én napi 2-3x egy bögrével iszom, egy adag másfél teáskanál. Ajánlom a nem filtereset, jobb az íze és jobban hat. DM-ben lehet venni asszem 2-300Ft egy csomag, barna papírban van, zöld felirattal.

Amit még csinálni tudsz: masszírozod, bár ez nem kindig segít, akkor csináld ha jól esik. Hasfal megfeszít-elenged felváltva. Légzésre figyelni. Mentálisan erősíted magad.

Kitartást!

2021. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!