Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózissal szeretnék...

Endometriózissal szeretnék szakemberhez menni, kit ajánlanátok? Dr. Csibi Noémiről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elég friss még nekem ez a diagnózis, nem tudom merre induljak el. Egyedül dr. Csibi Noémiről hallottam. Hozzá nehéz bejutni? Esetleg árakat tud valaki?

2021. máj. 11. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem drága, de profi és emberi.

[link]

2021. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Fülöp Istvánnál voltam de nekem nem volt szimpi az hogy 45 ezer forintért 2 órát vártam mert kint cigizett meg kávézott egy másik orvossal és kb 2 percet szánt rám. Ezért én hozzá nem mennék. Lehet hogy szakmailag jó de kritikán aluli volt az egész amikor ott voltam.

Koppán Miklóst és Bokor Attilát nagyon sokan dicsérik, de Csibi Noémit is és azt hiszem ő TB alapon is van.

2021. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Koppán csak magánba műt, Bokorhoz meg egy év mire időpontot kapsz.
2021. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!