Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Munkahelyemen szóvá tehetem...

Munkahelyemen szóvá tehetem szerintetek, hogy silány minőségű a wc-papír ami okozhat gondokat?

Figyelt kérdés

Valami nagyon gagyit vesznek, nem tudom a márkáját, de tudjátok ez a csomagolópapír szerű, kicsikét érdes, szürke színű. Pisilésnél még nincs gond, de ha a popsimat törlöm akkor ha sokat kell akkor érzékennyé tudja tenni azt a területet. Tudok nyilván a nedves popsitörlőről, van is nálam mindig, de nem azt szeretném elhasználni.


Szerintetek jelezhetem ezt a problémát vagy nagyon gáz lenne ilyenért szólni, hogy szerezzenek be jobb minőségűt?


24/N



2021. máj. 12. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon gáz lenne.
2021. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Gáz. Vigyél magaddal, ha nem tetszik.
2021. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Borzaszto gaz lenne.
2021. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Mindig legyen a táskádban jó minőségű, ennyi.
2021. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

😃

Amúgy Miért nem szeretnéd elhasználni a nedveset?

2021. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát jól kiröhögnének ha szóvá tennéd az biztos. :D
2021. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Elképzeltem ahogy ecseteled a főnöknek, hogy "érzékennyé teszi a popsim" , ezekkel a szavakkal 😅 made my day 😃
2021. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként lehet jelezni, megfelelő keretek között. Régi multi munkahelyemen, évente egyszer volt lehetőség bárminemű jelzésre egy online kérdőív kitöltésével, amolyan kényelmi szolgáltatások javítására. Ami nem létszükség de az a cég pl ilyenekre figyelt. Ennek keretében sokan jelezték a szar minőségű wc papirt. Ott amúgy olyan nagy kiszerelés volt, mint a nyilvános helyeken de a papír minősége volt szakadós. Kv gép automatát is itt jeleték többen h vagy ne legyen vagy jobb minőségű de a kakaó ízű, roaaz szagú kv ne terjengjen már egész nap az irodában.
2021. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk is vacak és a kéztörlő szintén,jó büdös is és szürke. Olyan vékony hogy fél tekercs kell egy pisiléshez már lassan.

Mi szóltunk bár többen vagyunk és igaz,hogy a kéztörlő maradt de tettek ki mellé fehéret,a wc papír pedig jobb lett.

2021. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na ezt azért jó tudni hogy nem én vagyok az egyetlen akinek ez a wc papír dolog kényelmetlenséget okozott már...
2021. máj. 12. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!