Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik hogy marciusban semmi...

Létezik hogy marciusban semmi daganatot nem látott az orvos a petefeszkemben es mostanra mar több mint 6cmes?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy tumormarker levetele kell mert tömött állagú. Verzeses panasszal mentem marciusban is es akkor mehnyakgyulladast állapított meg nalam. Ez nem múlt el, sőt azóta már hugyuti problemaim is lettek mert 10 percenként kell mennem pisilni, plusz faj a hasam is es most megint elmentem es ezt a daganatot fedezte fel. Létezik tenyleg hogy 1-2 hónap elteltevel ekkorara nőjön egy daganat? 32N
2021. máj. 14. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de nagyon sajnálom.
2021. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos lehetséges ilyen, sok tumor igen gyorsan tud növekedni
2021. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még 1 hét a vér vizsgalatig. Kicsit félek bár az orvos szerint van esély arra hogy nincsen nagy baj. A tömött terime is lehet jóindulatú, igaz?
2021. máj. 14. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen sajnos.
2021. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet jóindulatú. Ne parázz.
2021. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fotó nincs róla?
2021. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2021. máj. 14. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!