Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőként férfi vagy nő szexuálps...

Nőként férfi vagy nő szexuálpszichológushoz jobb menni? Szívesebben mennék férfihoz, de lehet, hogy egy nő többet tudna segíteni.

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal, de sosem vonzódtam hozzá szexuálisan. Nem tudom élvezni a szexet. Szeretném, ha lenne orgazmusom, nem csak akkor, ha fejben máshol járok + izgatom a csiklómat.


21N



2021. máj. 14. 17:40
A kérdező szavazást indított:
Nőhöz
Férfihoz
Mindegy
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerű, nem vonzódsz a pasidhoz azt írtad sosem, de akkor miért vagy együtt vele, ha szexuálisan nem vonz,nem értem? Szerintem mindegy milyen nemű a pszichológus ilyen esetben.
2021. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szexuálisan nem vonzódom hozzá, de ettől függetlenül nagyon szeretem, mert sok jó tulajdonsága van.
2021. máj. 14. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

#2 Akkor ő a barátod lehetne, h nem vágtad volna át durván azzal, hogy két éve "kapcsolatban" vagy vele, miközben olyan fontos területen, mint a szex, taszít téged. Sajnálom szegény sracot. Azzal tennél a legjobbat mindkettötöknek, ha szakítanál, és te kereshetnél egy szexuálisan is vonzó pasit, ő meg egy normális nőt, aki nem veri át.

Nem kell ehhez pszichológus, egy random normális gondolkodású ember is meg tudja ezt mondani.

2021. jún. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiderült mi a gond?
2021. jún. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló. Sajnálom, hogy nem érted a problémát. A párommal mindent megbeszélünk és a szexpszichot is közösen döntöttük el. Neki jó a szex. Nem eldobni, hanem megjavítani szeretném a kapcsolatunkat.


Kedves 4-es, elkezdtem szexuálpszichológushoz járni. Még nem változott a helyzet, de bízom benne, hogy néhány hónap múlva jobb lesz.

2021. jún. 7. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!