Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon hány érettségiző nőt...

Vajon hány érettségiző nőt érintet az idén ez a probléma?

Figyelt kérdés
[link]
2021. máj. 14. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
*lányt
2021. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
14%

Hát, mindamellett, hogy valódi és aktuális a probléma nekem az ötlött eszembe itt a gyakoris közegben, hogy vajon a szerző "telt" alkata vajon hány fiút vonz-taszít amiatt, hogy az édesapja az aki.

Magyarán ha egy duci lány előnyökkel jár, ez mennyire változtatja meg az 50 kilós lányok iránt érzett olthatatlan vágyat, láttunk már olyat, hogy nagyonis.

2021. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi köze a felnőtt párkapcsolatokhoz?
2021. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Ezt a hisztit, tejóég :D


Aki tudja, hogy

1. meg fog neki jönni

2. erős a menzesze

az tesz be tampont+betétet és nem ücsörög vértócsában órákig. De ha a csaj ilyen hülye, csak röhögni tudok rajta.

2021. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Vajon hány érettségiző nőt érintet az idén ez a probléma?"

nem tudom, de az biztos, hogy az élete további részében rengeteg olyan esemény lesz, amit nem fognak az ő ciklusához igazítani.

2021. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ismerem magam, sokszor volt hogy stressz hatására korábban megjött mint vártam, ezèrt sokszor az ilyesmi eseményeknél már csak biztonságból betettem egy betétet. Lehet, hogy aktualisan nem tudta volna az összes vért felfogni, de azért na.. igazaból én is csak sajnálni tudom a cikk íróját, hogy ha tudja magáról hogy neki is megjön ilyenkor hamarabb, miert nem tesz legalabb ovintezkedeseket...
2021. máj. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy erre vannak megoldások. Hogyha tudom, hogy 4 órán keresztül nem mehetek ki mosdóba, de megjön (ami egyébként nála nem így volt), akkor felkészülök rá, tampon+betét+másik betét. Ha annyira fontos és szükséges, akkor beszerzek csak ezért más menstruációs eszközt is. A lány szimplán nem akart kimenni vizsga közben. Ami nem gond, épp csak érettségizik, ezt érzi élete legfontosabb eseményének, de ha siet, valójában egy 3 perces kiesés lett volna. Egy 4 órás érettségi vizsgán 3 perc nem szabad, hogy számítson. Ő ezt nem tudta, mert túlizgulta, mindenki így van vele. De azért a menstruáció nem egy olyan dolog, ami miatt meg kell állítani a vilàgot, ez egyszerűen nem fér bele.

Mellesleg igazán kevés esemény van, amivel nem kompatibilis az, ha az ember menstruál. És egy érettségi nem tartozik ehhez, csak aki azt írja még tapasztalatlan lehet persze.

2021. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen "mondás": ha a menstruációd megakadályoz az általános napi tevékenységeid elvégzésében, akkor ott valami gond van, mert az nem normális, fel kell keresni egy orvost.
2021. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!