Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellfájdalom elmaradása...

Mellfájdalom elmaradása menstruácio elött, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Évek óta jellemző volt, hogy mensi elött 1-2 héttel már fájtak, feszültek a melleim. Most ez egyre inkább elmaradozik. Másik, hogy menzesz elött hosdzabb ideig tart a barnázos időszak, nődokinál voltam, bajt nem talált, de amugy nem lettem tőle okosabb...

46/ n


2021. máj. 16. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem vagy robot.

Az is lehet hogy lassan el is marad a menszeszed

2021. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem jó.
2021. máj. 16. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem jó?

Örülj neki hogy nem kell már kínlódni vele

2021. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, onnantól rohamosan öregszik, épül le az ember. Na meg a hízás, eldeformálódás is megállíthatatlan lesz.
2021. máj. 16. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ez mind baromság.
2021. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyeségeket írtál kérdező, tudod ezt valahogyan bizonyítani? Akár egy linket is szívesen megnéznék erről.
2021. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék, itt van. Van róla több cikk is, de mindenhol hasonlókat irnak:

A szexuális élet hanyatlása, csontritkulás, hízás, ráncosodás, őszülés, stb... csupa "kellemes" dolog.


Biztos az orvosok is ostobák, akik írták. De elég csak ránézni a legtöbb 40-50 feletti nőre, sajnos.

2021. máj. 16. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
...Milyen jó, hogy ezek az élet velejárói, ugyanúgy, mint az első menstruáció például. Amúgy meg nem minden 40-50 feletti nő ilyen, csak szólok. Ismerek olyat, aki lepipálná akármelyik huszonévest.
2021. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!