Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ciklusom közepén vérzek, ez...

A ciklusom közepén vérzek, ez előfordulhat tartós stressz miatt?

Figyelt kérdés

Peteérés előtt kezdődött egy kis barnázás, most már élénk vér távozik az ovulációs nyákkal. Dokinál többször is voltam panaszaimmal, szerinte normális. Mégis úgy érzem nem kellene ilyenkor véreznem. Tartós stressz áll fenn munka, iskola, magánéleti probléma miatt. Ez okozhat hormonzavart?

Feltétlen komoly gond áll a háttérben?



2021. máj. 16. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha az orvos egyszer azt mondta, hogy normális, akkor miért gondolod, hogy feltétlen hú de nagy gond áll a háttérben?

Ovulációs vérzés, van ilyen. Nem kéne rémeket látni, főleg nem úhgy, hpgy az orvos megmondta, hogy nincs semmi.

2021. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csicuki ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális peteèrès alatt nekem is szokott lenni nèha

Ha mèg a doki is ezt mondja akkor mièrt izgulsz rajta nem hazudni tanultak az orvosin XD


21N

2021. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy másik orvos ismerősöm szerint cseppet sem normális, de ezt futólag csevej közben említettem neki.Nő a vér mennyisége ezért gondoltam hogy valami baj is lehet
2021. máj. 16. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem kérdezted meg attól az orvos ismerősödtől, hogy mitől lehet és miért nem mész el hozzá vizsgálatra?
2021. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elköltözött a párjával másik országba sajna így nem tudjuk megoldani. Csak kiváncsi voltam, hogy valóban lehetséges e közti vérzés stressztől
2021. máj. 16. 18:02
 6/7 anonim válasza:
Nekem akkor volt kozti verzesem ,amikor teherbe estem..utolag kiderult akkor volt az ovulacio.lassan5 honapja szultem es azota eloszor volt ugyan ilyen verzesem ,most a mult heten szerintem ugyancsak ovu miatt.Ha esetleg megtudodbmi all a hattereben kivancsi vagyok en is ra.
2021. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen verzeseim vannak mar fél éve. Első doki azt mondta hogy minden rendben van csak ovus verzes. Nem. hagyott nyugodni a dolog mert egyre több vér volt már... Elmentem egy másik orvoshoz és egy kalap alatt megallapitotta az alabbiakat nalam: Méh polip, 8cmes petefefeszek ciszta amire labort kért mert nem biztos abban hogy jó indulatu, valamint lehet hogy endometriozisom van. Erre további vizsgálatokra küldött. Egyaltalan nem normális a koztes verzes bárki bármit mond. Keress másik orvost mert súlyos következményei lehetnek ha nem kezelteted, pl meddőség. Jobbulast!
2021. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!