Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhat késést a menstruációmb...

Okozhat késést a menstruációmban az egy hónapja kapott Pfizer oltás? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hónapja,éppen az akkori menstruációm előtt kaptam pfizer oltást. Egy hétig tartott, erősen. Ami eltért már akkor is az átlagostól nálam.

Per pillanat, 6.napja késik, minden terhességi teszt negatív. Nincsenek terhességi tüneteim pl mellfájdalom. Tudom milyenek, mert szültem már.

Orvos szerint várjak még, 10.nap után csinál ultrahangot,de szerinte az oltás lehet a ludas

Mit gondoltok? Tapasztalatok?

Köszönöm



2021. máj. 17. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Igen
2021. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több ilyen kérdés volt, van aki sok napig menstruált erősen és késett is neki, volt akinek "csak" késett. Azért kíváncsi lennék hormonálisan hogyan tud beleszólni egy oltás? Mert az oké, hogy valaki stresszel az oltás miatt, esetleg megjön 1-2 nappal előbb emiatt, vagy később, de az, hogy erősebb lesz, az mitől? Hiszen arra nem hat az idegesség, hogy milyen erősen jön meg. Mire hathat az oltás? Orvosok nem mondanak semmit, a stresszen kívül?
2021. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem igen. Nagyjából ugyanez történt/történik velem is. Május 17-én kaptam meg az első Pfizert, azelőtti héten volt meg. Június 11-én lett volna esedékes a menzeszem. 10 napja késik. Tesztek negatívak. Ma kaptam meg a második oltást azt mondták szerintük nincs köze hozzá. Erősen kétlem.
2021. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!