Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyfali ciszta miatt lehet...

Hüvelyfali ciszta miatt lehet erős darabos menstruáció?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál aki talált egy dió nagyságú hüvelyfali cisztát az nap meg is jött a havim de erős vérzéssel kb annyit véreztem egy nap alatt mint máskor az egész 6 napos mensim alatt egyszer ki jött belőlem egy kb 200forintos nagyságú kocsonyás valami aminek olyan színe volt mint az alvadt vér lehetséges hogy kifakadt a ciszta vagy esetleg az áll ennek az erős durva vérzésnek a háttérben?
2021. máj. 18. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy köze van hozzá.
2021. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez milyen ciszta, de nekem sima funkcionális cisztám volt és az extrém vérzés volt a tünete.
2021. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: csak az a petefészked én volt, aminek nyilván köze van a ciklushoz, a kérdezőnek meg a hüvelyében, aminek viszont semmi köze hozzá.
2021. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Petefészkedben*
2021. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!