Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz alatt szabad oltakozni?

Menzesz alatt szabad oltakozni?

Figyelt kérdés
A 2. oltási időpontom elvileg pont a mensi 2. napjára fog esni. Ilyenkor összeadódnak majd a kellemetlen tünetek? Vagy okozhat valami "igazi" problémát? Azért kérdezem, mert az első után egyrészt kicsit lázas voltam + volt némi fájdalmam, de semmi komoly, viszont a menzeszem késett utána egy hetet. Nem gondoltam volna, hogy azt is befolyásolja, mégis így történt. Járt már közületek valaki ilyen cipőben?

2021. máj. 20. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Persze hogy szabad oltakozni. Teljesen mindegy, hogy menzszesz alatt vagy után oltakozol... Valószínűleg így is felborítja minimálisan ciklust.
2021. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Persze. Nekem pont első napon adták az oltást, nem vettem észre semmi változást. Mivel a 2. adag 28 nap múlva jön, azt is menzesz (vagyis megvonásos) első napján fogom kapni.
2021. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2021. máj. 20. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!