Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 éves vagyok, és göböt...

21 éves vagyok, és göböt érzek a mellemben, ez mellrák?

Figyelt kérdés

21 évesen lehet mellrák? A családban sosem volt.

A bal mellemben két kitapintható csomó van. Nagyon kicsi a mellem, kb mint egy 12 évesnek, fogamzásgátlót sem szedek soha nem szedtem... Mi lehet ez? Körülbelül másfél éve kezdtem ilyen önvizsgálatot, akkor is éreztem, hogy olyan fura, göbös tapintású az egész mell... Nem volt panaszom azóta, de mostmár pánikolok. Orvoshoz nem tudok menni egyelőre...



2021. máj. 22. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért olyan az egész, mert zsírmirigyek alkotják és az nem nagyon sima.
2021. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, azért majd elmegyek dokihoz, csak egy kis megnyugtatást reméltem, amúgy is nagyon hipochonder vagyok...
2021. máj. 22. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendkívül kicsi az esélye, hogy az, de a nőgyógyász el fogja tudni dönteni, hogy kell-e további vizsgálat. Ne aggódj, valószínűleg teljesen normális a melled.
2021. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csomósabb állagú lehet a mell pl. menzesz előtt. De biztosan mondani nyilván az orvos fog tudni.
2021. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az önvizsgálatot amúgy mindig menzesz után ajánlott végezni, mert akkor puhább a mell szövete, jobban át tudod tapintani.
2021. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Most menzesz előtt vagyok pár nappal.
2021. máj. 22. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!