Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhat ha egyre dúrvább...

Mire utalhat ha egyre dúrvább pms tüneteim vannak?

Figyelt kérdés

Eddig is voltak pms tüneteim, mint pl ingerlèkenysèg, gyengesèg èrzèkenysèg mensi előtti pár napban.

Viszont az utóbbi hónapokban azt vettem észre , hogy ezek elkezdtek egyre komolyabbak lenni és új tünetek megjelenni. Múlt hónapban a vèrnyomásom szórakozott, annyira megnőtt a diasztolès nyomásom, hogy gyógyszert írt rá a doki. Ahogy megjött a mensi el is múlt. A mostaninál pedig migrènem volt 3 napig, ezt sem tapasztaltam mèg eddig. Illetve minden alkalommal kèsik 2-3 napot, így tovább kínoz.

Régebb mindig normális volt, annyira örültem mert mindig pontosan jött,tudtam rá előre számítani. Most is a harmadik nap, hogy kèsik.

Kissé megvagyok ijedve, nem tudom hogy mi valtozott? Mitől jöhetnek ezek a változások,mivel lehet probléma?


Reméltem hátha van itt valakinek tapasztalata erről, jelenleg nehéz bejutnom a nőgyógyászhoz.

24n


2021. máj. 26. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt valamilyen kivizsgálásod? Uh, hormonazint ellenőrzés?

Pms tünet lehet erősebb ha valami miatt vastagabb lesz a méhnyálkahártya. Szedtél eddig fogamzásgátlót?

2021. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem voltam kivizsgáláson, igazából azt se tudom ezzel merre vegyem az irányt. Háziorvos nem tud küldeni mivel jelenleg munkanèlküli vagyok. Nőgyógyász? Endokrinológus?

Nem szedtem fogamzásgátlót sosem.

2021. máj. 26. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban nőgyógyász, ha hormonproblémát gondol, akkor pedig mellette endokrinológus.
2021. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!