Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális lenne?

Bakteriális lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé kétsegbe vagyok esve. Sosem fordult még velem ilyen elő. Menstruáció közben vagyok. Fogamzásgátlót szedek és annyira kevés vérzésem volt, hogy egy tampon teljesen kikészített. Mivel száraz volt konkrétan mikor eltávolítottam ( egy éjszakát bent volt) azóta ég és kegyetlenül viszket. Gyógyszerész ismerősöm segítségét kérve ajánlotta a gynoxin 200-ast ebből egyet már felvettem plusz a krém, de semmi változás. Dokihoz most nem tudok menni mivel menzeszelek. Valami tipp, h mivel tudnám elmulasztani ezt az égő viszkető érzést?😔



2021. máj. 28. 05:15
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem kidörzsölt, nem gombád van. Én hüvelyflóra helyreállítót tettem volna fel pár napig, és ha nem jó akkor doki.
2021. máj. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Esetleg tudnál nekem ajánlani hüvelyflóra javítót?
2021. máj. 28. 05:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a gynophilus hüvelyflóra visszaállítót szoktam használni
2021. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a gynophiliust szoktam használni és ár érték arányban szerintem a legjobb.
2021. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!