Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már kb 2 hónapja büdösödik a...

Már kb 2 hónapja büdösödik a hónaljam, mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Hirtelen megváltozott a bal hónaljam izzadságszaga, undorítóan fog hangzani, de hagymaszaga szokott lenni, olyan mint a szennyvíz vagy nem tudom. Életmódot nem váltottam, és nem étkezem másként mint eddig. A baloldalra jellemzőbb, a másik nem annyira erős. Valami gomba lehet? Milyen itthoni dolog lenne jó rá? Mivel kenegessem vagy mossam?

2021. jún. 1. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj orvoshoz, mert lehet fertözés, de lehet pl. pajzsmirigy-probléma is.
2021. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyalulműködésem évek óta van. Valami házi praktikát szeretnék ami másnak bevált, ha nekem nem jön be akkor megyek orvoshoz vele. Csak utóbbi időben annyiszor voltam már dokinál hogy nem akarok egy ideig...
2021. jún. 1. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:
2021. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem csak ez segített. Hiába vettem meg a méregdrága hónaljkencéket, szinte a sz@rnak adtam egy pofont vele. Erről, amit linkeltem itt olvastam először, vettem egyet és használt.

2021. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De amit linkeltetek, abban azt olvastam hogy "túlzott izzadásra" ... Én igazából alig izzadok, csak az a kevés olyan olajos állagú és szagos. De nem izzadok sokat (szerencsére)
2021. jún. 1. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, én sem izzadtam veszettül tehát nem volt tocsogós az izzadságtól a pólóm, de eszméletlen büdös volt a hónaljam még frissen fürdés után is. Ezért kezdtem el használni ezt a terméket, és azóta nem büdös a hónaljam. 4-es voltam.
2021. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os Még annyi kérdésem lenne, hogy a tünet visszajött mikor abbahagytad a termék használatát? Vagy teljesen megszüntette?
2021. jún. 1. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónát, mint hintőport, de ne túl sokat. Viszont tapogasd át a melled meg a hónaalji nyirokcsomóidat.
2021. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Nem tudom mi lenne, ha abbahagynám, lehet, hogy utána újra büdösödnék. Jelenleg is használom. Napi egyszer kell csak használni, mindig fürdés után célszerű bekenni a hónaljadat vele.

2021. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!