Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez? Vizszerű folyadék a...

Mi ez? Vizszerű folyadék a jobb mellembol?

Figyelt kérdés
Kezdtem a haziorvosnal, azonnal beutalt nogyogyaszhoz, es labor vizsgalatra. Nogyogyasz tapintasra nem talalt semmit. Verkep rendben (pajzsmirigyet neztek, nincs baj). Ma voltam mell ultrahangon, semmi, nyomnom kellett a mellembol folyadekot, ami ha elegnek bizonyult kivizsgaljak, ha nem, akkor nem. (dr. no mondta, h vagy eleg lesz, vagy nem) Szóval annyival vagyok elorebb, hogy daganat, ciszta, stb kizarva.. Ha ez szamit, Ladeering huvelygyurut hasznalok masfel eve kb. A mellembol spontan csoppent ki kb 2-3 csepp termekeny idoszakomban, illetve 1-2 nappal menzesz elott is egy csepp jott ki. Nyomasra jon mindig. Terhes nem vagyok.13 eve szoptattam utoljára. Van vagy volt valaki hasonlo cipoben?Nem kellett volna tovabbi hormon vizsgalat? (Utolag nem vallalom, rettegek a verveteltol, es ez az utolso is borzalmasan fajt!) Köszönöm előre is a valaszokat.

#mell #tej #hormon #mellfolyás #előtej? #emlő #mellfolyás
2021. jún. 2. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
De kellene, magas prolaktin szint is okozhatja. A vérvétel egyáltalán nem fáj, a rettegés miatt befeszíted magad. Tudod mikor fáj, amikor emiatt nem tudnak vért venni, és 5-8. kísérletre sikerül, de az is kibírható.
2021. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!