Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy vér nélkül...

Normális, hogy vér nélkül menstruálok? Esetleg lehet az oltás miatt?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek ezer éve, úgyhogy a "mesterséges", kiszámítható menstruációm van, soha semmilyen problémával, és mindig viszonylag sok vérzéssel. Most is megjött napra pontosan, de nagyon furcsa, ez már a negyedik nap, és szinte semmi vérzés...a WC papíron törlés után látszik csak, meg az első 1-2 napban pisi közben, és ennyi, se napközben, se éjszaka nem jön vér, az üres betéteket cserélgetem naponta egyszer...

Múlt hónapban kaptam meg az oltást, akkor aznap jött meg ahogy vártam is, és minden a szokásos volt, de ez a mostani nagyon furcsa. Szerintetek lehet, hogy az oltás a fog.gátló ellenére is így bezavar a hormonháztartásba?


2021. jún. 4. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól van,többen is erre panaszkodnak,van aki görcsöl ugyanúgx mintha menstruálna,de vér nem jön.
2021. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Simán lehet, én sok nőtől hallottam, hogy bezavart nekik. Én meg épp ellenkezőleg vagyok, az oltás óta akkor is vérzek, mikor nem is menstruálok...
2021. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyiket kaptad?
2021. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Astratol nincs ilyen, masfajtatol lehetne eppenseggel.
2021. jún. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Kolleganom az Astratol omlott, mint a Niagara.
2021. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Érdekes, mert pont az Astrát kaptam...
2021. jún. 5. 11:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!