Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten hol van nőgyógyásza...

Budapesten hol van nőgyógyászati ügyelet? Bejelentkezés nélkül is el tudnak látni? Pozitívat teszteltem tegnap, de már előtte is és továbbra is kismennyiségű halvány barnázást tapasztalok és így hogy + lett a teszt eléggé megijedtem. Köszi.

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ilyenkor a legközelebbi kórház nőgyógyászati ambulanciájára kell menned. De ha fölhívod az orvosi ügyeletet, biztosan meg tudják mondani, hogy pontosan hova. Mikor nekem volt iyen, az normál rendelési időben volt és ezért tudtam a helyi sztk-ba is menni, nálunk ott is fogadnak sürgősségi nőgyógyásztai problémával (a pozitív teszt+vérzés pedig annak számít, legalábbis nálunk). De megmaradt a baba, már 23 hetes vagyok.
2021. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!