Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció lefolyását gyorsít...

Menstruáció lefolyását gyorsítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Álltalában mindig 15-21 között jön meg a mensim, most valamiért ma jött meg. Csütörtökre muszáj lenne elmúlnia (nem pasi ügy, nem nyaralás, egy fontosabb ügy miatt.) Olvasgattam itt, hogy a citromlé előbb meghozza, de vajon le is rövidíti? És a sok torna tényleg segít? Egyéb tippek? (Nem szedek fogamzásgátlót, nem is szeretnék. Igen, tudom, hogy a természetre kéne hagynom, ahogy eddig is hagytam, és ez után is fogom, de most tényleg fontos, sajnos átlagosan 7 napig van meg nekem, de néha a 8 is elő fordul.)

2021. jún. 6. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyorsításról nem tudok.


Próbáld ki az intim kelyhet, az hosszabb ideig bent maradhat. Nem tudom mi a dolgod, de az sport túrán is beválik.

2021. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de nekem tényleg az kell, hogy ne legyen meg.
2021. jún. 6. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Cickafark tea vérzéscsillapító hatású, nem filteresből iszom napi 3x mikor megvan, 7-8 nap helyett 5-6-ra lerövidül, kb. feleannyi vérzéssel. Ha gondolod, megírhatod privátban, mi miatt kéne, nem foglak elítélni meg semmi, csak ha tudok, megpróbálok segíteni.
2021. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a forró vizes zuhany, joooo sokáig szokta picit rövidíteni, illetve inkább úgy mondanám, hogy azt a nagyon erős vérzést “kihozza”. Ha egy nap 2-3szor, kb 10 perc/zuhany csak guggolok vagy ülök és folytatom a mellkasomra a vizet ami lejjebb csorog, vagy a hasamra, akkor közvetlen zuhany után olyan mintha elállt volna. Pár óra, max fél nap után újra erős, akkor megint nyomok egy ilyen zuhanyt, ha ezt 2 napig így csinálom, akkor tud lenni 5 nap helyett 3, max 4, de akkor már alig vérzek, elég a tisztasági betét.
2021. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ha sok folyadékot (vizet) iszol attól gyorsabban elmúlik.
2021. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!