Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyivel rosszabb a császár...

Mennyivel rosszabb a császár mint pl a laparoszkopos műtét?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a gyermekemet császárral kell szülnöm bizonyos okokból. Laparoszkopom már volt kétszer is petefészek ciszta miatt. Van itt olyan akinek volt már laparoszkopja és császára is? Mennyivel rosszabb a császár? Mire készüljek? Tapasztalatok érdekelnek, kérem főleg az írjon akinek már mindkettőben volt része. Köszönöm a válaszokat.

2021. jún. 8. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt császárom, csak laparoszkópos műtét. De józan paraszti ésszel is sokkal rosszabb, sebgyógyulás, felépülés szempontjából egy 1-2 öltéssel zárt sebnél az, ami 10 cm hosszú, ez egy nagy hasi műtét.
2021. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Nehezebben mozogsz, es eloszor nem tudsz felkelni, mint pl laparoszkopiasnal. Viszont az orom miatt a gyerekkel foglalkoztam, alig ereztem fajdalmat, be sem vettem az osszes fajdalomcsillapitot ( novenyi alapanyagu).

Komolyabb es kellemetlenebb, de siman kibirhato, es ugyis a babaval leszel elfoglalva.

2021. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

laparoszkóp az kb szúnyogcsípés.

császárnál meg felvágják az alhasadat, utána kb mozgasképtelen vagy.

2021. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 3. Azért nem lesz mozgásképtelen. Már nem sokkal a császármetszés után unszoltak, hogy keljek fel és mozogjak, hogy ne tapadjanak össze a cuccok a hasban. Egy-két napig fáj, de a császár is gyorsan gyógyul. Ugyanolyan hamar mozog az ember, mint azok, akik rendesen szültek, de gátmetszésük volt. Azoknak meg az fáj. Laparoszkópos műtétem még nem volt, de hát az csak egycentis lyukacska, nem vágják fel a hasfalat.

Ne aggódj a császár miatt, jobb úgy szülni, mint hüvelyi úton. Nincs vajúdás, nincsenek fájások, nincs szétrepedés, gátmetszés, és ugyanolyan hamar felépülsz. Nekem mindkettő császárral született, nekem az úgy teljesen jó volt.

febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!