Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyűrűt/fogamzásgátlót...

Hüvelygyűrűt/fogamzásgátlót használók segítséget szeretném kérni!? Egyre aggasztóbb a dolog..

Figyelt kérdés

3. Hónapja kezdtem el használni a Nuvaringet. Előtte semmi hormonálisat nem használtam.

A 3. hónapban a ciklus 17. napján elkezdtem barnázni, majd ez pár napra átváltott menses szerű vérzésre, majd újra barnázás.

A kellő időben levettem a gyűrűt, eltelt 3 nap (ilyenkor szokott megjonni) de semmi, csak barnázás van azóta is.

A vérzés nem zavarna annyira, de iszonyú görcseim vannak egész hónapban. Sírva kelek minden reggel, páromat sokszor azzal keltem hogy hozzon fájdalomcsillapítót mert mozdulni nem bírok.

Nemrég kaptam meg a pfizer 2. oltását. Közrejátszhat?

Terhesség szerintem nem állhat fent, sokszor óvszerrel csináltuk, bennem sosem ment el.

Előző 2 hónapban semmi baj nem volt.


19 éves vagyok



2021. jún. 10. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg az orvosodat?

Nagy valószínüséggel az egésznek semmi köze sem a Nuvaringhez, sem a Pfitzerhez, hanem valami fertözés vagy egyéb áll mögötte.

2021. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam, nem tudott fogadni még, telefonon meg csak annyit mondott, hogy nem lehet nagy a gond
2021. jún. 10. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor javaslom, keress másik orvost, aki ilyen erös fájdalmakat elintéz ennyivel, az nem megfelelö.
2021. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóképpen gondolom, mint az eddigi válaszolók. Keress egy másik nőgyógyászt és ne hagyd magad lerázni.
2021. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!:)

Azóta mi lett? Mitől voltak a fájdalmak?

Én most kezdtem Nuvaringet használni, ez az 5.nap és nekem is pokoli fájdalmak voltak a mensi első 4napján, úgy hogy amúgy eddig csak első nap fajt:/

Felek már hogy a következő is ilyen lesz:D

2021. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia 5-ös!

A 4. hónapot végig véreztem, rendes menstracios mennyiségű vérrel, illetve egesz honapban nagyon durva gorcseim voltak minden nap.

Hallgattam a testemre, és az 5. Hónapban már nem raktam fel újat.

Azóta csakis hormonmentesen védekezünk, és azóta minden rendben van! :)

Menstuaciom sose volt még ilyen pontos szinte mint most, és 0 fájdalom, pedig vilag eletemben ajulasig menő fajdalmaim voltak azokon a napokon.

Megmaradt egy nuvaring, hűtőben van tárolva, ha érdekel, írj, bár én minden nőt ezek után arra biztatok, hogy ne mérgezze a szervezetét hormonokkal, de persze a Te döntésed!

Legyen szép napod! :)

2021. nov. 27. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!