Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Puncira, puncihoz mehet hintőpor?

Puncira, puncihoz mehet hintőpor?

Figyelt kérdés

Kb 2hete őrületes szobabiciklizésbe kezdtem

És az egész alsófelem, ég, fáj, csíp, viszket, aranyér, tragikus....

Nyilván már nem csinálom, nem is tudnám, ulni nem bírok, még a csont nagyon fáj...

Bepanthen, sudocrem, aranyér kenőcs, minden szart kiprobaltam, milliókat költöttem rá, és tulajdonképpen semmi változás nem történt...

Ma lesz a szülinapi bulim, és mivel ez nagyon kínos ez a seggfájás, így nem lehet bulizni, sírva fakadtam...

És eszünkbe jutott a hintőpor, bekenzem, beporoztam, és most úgy érzem magam mint 2 hete 😊😊😊

Nem fáj nem csíp, szuper 😄

Viszont mint említettem az egész alsofelemet szetcsesztem, és 'ott' még egy kicsit kellemetlen, és akkor jön a kérdés, mehet 'rá' hintőpor

Köszönöm szépen


2021. jún. 12. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak arra figyelj, hogy "be" ne kerüljön, csak kívülre
2021. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy bejött volna a szobabicikli van rá megoldás hogy ne legyen ilyen problémád többet.Nekem is ez volt míg nem vettem nyereghuzatot az ülésre.Decathlon-ban lehet venni 3-4000 Ft körül van vagy Hervis-ben is ha jól tudom lehet kapni.Mióta rajta van az ülésen semmi problémám nincs.Várd meg míg meggyógyulsz és ha gondolod próbáld meg,nekem segített
2021. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket
2021. jún. 13. 10:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt gyógyulhat meg? Gyűlölöm hogy van, és nagyon szégyellem magam...
2021. jún. 13. 11:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem segít semmi lehet érdemes volna orvoshoz fordulni mert ha megnézne biztos felírna valami hatékony krémet vagy akármit.Nincs mit szégyellni ezen.Előfordulhat bárkivel aki érzékenyebb.Ezen ne rugózz.Ha meggyógyult utána veszel nyereghuzatot a biciklidre és nem lesz ilyen gondod legalábbis szerintem.Aranyerem néha nekem is kiszokott jönni vmi miatt.Én vettem egy krémet rá amit a gyógyszerész ajánlott és csodát tett sokszor velem.A neve:Wagner Hemorid végbélkenőcs.Lehet érdemes lenne ezt kipróbálnod.Hűsíti és nyugtatja a gyulladt részeket de csak a végbélnyíláshoz szabad kenni,nemi szervet nem érinthet

#2

2021. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a profi választ 😀

Nem fogod elhinni, de ilyen krémet vettem tok véletlenül a patikában, 3 nappal ezelőtt 😄

Uh most hatalmas 'erőt' adtál nekem, köszönöm szépen 😀

Kicsit csíp, és az a para hogy a vegbelem bal oldalon ' száraz, repedt, szét izéltem a biciklivel, és még kb a betadin sudocrem is csíp, eget és fáj, míg jobb oldalt egy hatalmas pattanás méretű kemény aranyér van...

Most azt csinálom hogy a kisujjamra teszek egy icipici pötty hemaront, és nagyon próbálom csak oda, de nyilván hozzaer a száraz részhez és orditok annyira csíp..

Ez egy őrület...

Kérlek gondolj rá hogy múljon el nekem 😀

Köszönöm szépen

Már Istenhez is imádkoztam 😊

Köszönöm szépen

2021. jún. 13. 20:20
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem betadin, BEPANTHEN
2021. jún. 13. 20:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Most jön meg a zselés nyereghuzatom😀😀😀😀
2021. júl. 5. 15:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó lesz.Nekem is bevált és azóta gond nélkül tekerek😄😄
2021. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
❤️
2021. júl. 8. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!