Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzésnél milyen eü-betét...

Erős vérzésnél milyen eü-betétet használtok, és mennyi időközönként cseréltek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 15:29
 1/6 anonim válasza:
Én régebben alwayst használtam és ha erős volt akár napi 4szer is cseréltem. De már inkább tamponra váltottam, nekem ez egyszerűbb sokkal.
2010. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg használtam betéte, addig a Libresse-t.
2010. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem most jött meg pár napja(elősször),és én ha tehetném 10percenként cserélném,mert ha már "megy bele egy kicsi" akkor rosszul érzem magamat..:S:S:S

Köszönöm a válaszokat

2010. aug. 25. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:

esetleg ha kipróbálnád a tampont?


én is azért váltottam ,mert nem bírtam elviselni, hogy a "pelus"-t mindig éreztem :S


beszéld meg anyukáddal, bár én egyedül vettem meg és használtam életem első tamponját :)



de amúgy always-t használtam, és akkor cseréltem ha vmennyire megtelt.

2010. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már kipróbáltam,tele véreztem kb 2-t(bocsi h undoritóan irtam le) minivel próbálkoztam,de 1óra alatt megtelik..:S normált még nem merek használni...:\

az első szerintem nem jól volt,mert pisilhetnékem volt tőle!!!:S

a 2. már valamivel kényelmesebb volt..köszönöm a válaszokat

2010. aug. 25. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:
hát a mini tényleg nem elég semmire :) nyugodtan próbáld ki a normált, én a supert is használom ( a narancssárga borítójút), nembaj ha szűz vagy, nem lesz semmi bajod tőle. sokkal jobb ,mint a betét, hidd el énis megszerettem mert nagyon kényelmes és megbízható védelem, észre sem veszed hogy menstruálsz ;)
2010. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!