Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már féléve folyamatosan...

Már féléve folyamatosan hüvely gombatol szenvedek. Én már még örülök. Miez?

Figyelt kérdés

A doki írt fel canesten kuptol kezdve Szajon at szedhető (fluconer) tablettákat, gyno pervarly kupot. Bármelyiket használtam visszatert. Pedig utána mindig használtam flóra helyre állító kupokat is. (gynoflor)

Én már tényleg nemtudom mit csináljak.

Vercukrot is nézetem az is rendben, és már 2 hónapja aktusom se volt senkivel tehát visszafertozes sem lehet.

Kérlek valakinek vmi mentő ötlet?



2021. jún. 15. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány fokon mosol?
2021. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Bélflórát kellene rendbetenni. Nem akarok hülyeséget mondani, de ilyen teafaolajos öblögetés nem lenne jó?
2021. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Biztos, hogy gomba? Én évekig szenvedtem a visszatérő viszketéssel, mindenféle krém, kúp és gyógyszerrel. A sokadig orvosnak jutott eszébe, hogy kitenyészteti. Ezután kaptam célzott gyógyszert és azóta sincs probléma.
2021. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Van, akinek élethosszig probléma.

Kisgyerekkorodban kaptál-e sokszor és erős antibiotikumokat?

Állítólag ahhoz is köze lehet, bár inkább csak tapogatóznak.

2021. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

2-es vagyok

Miért lettem lepontozva?

2021. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátlót iktasd ki, ha használsz. Óvszerre ajánlatos ilyenkor váltani.

Nekem is ilyen visszatérő problémám van. Elmentem egy kifejezetten fertőzésekre specializálódott nőgyógyászhoz. Neki az a módszere, hogy bórsavas kúpot kell használni először folyamatosan x napig, majd pár nap szünet, megint kúp, szünet, stb. Ezt egyre ritkulóan kell alkalmazni akár úgy, hogy fél évig-évig és a végén már csak heti egyszer. Ez recept köteles, gyógyszertárban kikevert szer. De a micovag-nak is ez az összetevője. Esetleg javaslom ezt kipróbálásra. A hangsúly azon van, hogy tényleg kitartóan kell alkalmazni és utána megelozeskent is.

2021. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a folyamatosan visszatérő hüvelygombát méhszájseb okozta. Lefagyasztotta a nőgyógyász, azóta (kb. 10 éve) azt sem tudom, mi az a hüvelygomba szerencsére. Másik nőgyógyászt keress fel szerintem.
2021. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én általában 70fokon mosok de volt hogy már kifoztem a bugyik át 90fokon.

Kerdeztem a nődokit h van e mehszajseb de azt mondta nincsen.

Borsavas kúp? És az neked hatott? Illetve a micovag az mennyire hatásos mert ahgy nézem vény nélkül kapható.

És amíg ez fenn áll addig gondolom a szexet is kikell iktatni.

2021. jún. 15. 19:57
 9/13 anonim ***** válasza:

6.vagyok

Igen, szinte egyből hatott is. Alapvetően eleinte minden hatott, csak az a probléma, hogy aztán visszatért utána következő ciklusban. (Még fluconer után is) A bórsavas kúpból is 3x 10 db-os kúrát végig csináltam mire végre nem tért vissza. Most a heti 1x szintentartó kezelés van. Nem mondta az orvos a szex kiiktatását. Pontosabban mondta az ellenkezőjét, hogy lehet, nem befolyásolja. (Persze lehet, hogy intenzív tünetekkel nem javasolt)

Igen, a micovag recept nélküli. De ha felíratod az orvossal bórsavas, vagy boraxos kúp néven kb. tizedannyiba kerül.

2021. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké lehet ez lesz:) jolenne végre megszabadulni tőle. Köszönöm szépen.
2021. jún. 16. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!