Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a Róbert...

Mi a véleményetek a Róbert Magánkórház szülészet-nőgyógyászatáról?

Figyelt kérdés
Jó és rossz tapasztalatok egyaránt érdekelnek a kórházról, ellátásról, orvosokról..stb.

#nőgyógyászat #Tritonlife #Róbertmagánkórház
2021. jún. 15. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó, én elégedett voltam.
2021. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb a magánklinikák közül.

Nem szállodai szintű, de nem is a kristály csillárt kell ilyenkor fontosnak tartani.

Olcsóbb, mint a konkurencia, de sokkal jobb ellátást, magasabb szakmai színvonalat képvisel.

A sznobok nyugodtan fizessék meg a drága designt, de ha szakértelmet szeretnél, jó választás a Róbert Magánkórház.

2021. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott is fontos, hogy hogyan választasz orvost és szülésznőt. Ha nyáron szülsz, készülj fel sok szúnyogra (eresztenek a szúnyoghálóik). :)
2021. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Műtöttek, nem szültem.
2021. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A bentlétem alatt kedvesek, figyelmesek voltak, kicsit háttérben vannak ugyan a klasszikus ápolási feladatok.

Ha kértem valamit, ugrottak, gyakorlatilag nem volt senkivel rossz tapasztalatom.

Az étel egyébként lehetett volna jobb, a reggeli, és vacsora például teljesen átlagos kórházi minőség volt, az ebéd mennyiségre megfelelt,de én jobbat vártam.

A szoba korrekt, de kicsit puritán berendezésű. A tisztaság kifogástalan volt.

Az épület szerintem kívülről nem túl megnyerő, a recepció rész is lehetne elegánsabb, mert elég lelakott.

Az érkezéskor törölközőt, papucsot adnak, ha valaki kéri, én sajátot vittem.

Wc papír, papír törlőkendő mindig volt a fürdőben.

A szülészeten mindenki királynőnek érezheti magát, megkérdezik mit, hogyan szeretnél, és érdekli is őket a válasz.

Ha valaki szülési tervvel készül, ésszerű határokon belül figyelembe veszik, kísérik a folyamatot, nem irányítják, de beavatkoznak, ha szükséges.

Vannak sztár orvosok, (pl.Siklós Pál, Herczegh Szabolcs) de mindenki megtalálja szerintem azt, akit magához közel érez.

Szerintem fővárosi viszonylatban a legkorrektebb ellátás itt van, racionális, megfizethető áron.

2021. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Teju válasza:

Az érdeklődésre a szerződéskötőjük átküldte a formanyomtatványt, fel se hívott, ellentétben a Maternity-vel...

Információt EGY SZÓT SE nyújtott a konkrét kérdéseimre, csak rögtön a szerződés online aláírását akarta.

Nem tudom, hogy képzelik, anélkül, hogy egyetlen emberrel is beszéltem volna (a recepcióson kívül, aki azt mondta, a szerződéskötő vissza fog hívni) csak úgy, látatlanban aláírok valamit aztán ki tudja, mi lesz????

Internetes vásárlás se így zajlik, nemhogy egészségügyi szolgáltatás!

Abszolút szakmaiatlan és csak a pénz érdekli, hogy mit kell elvégezni - amitől nyilván függ, melyik szolgáltatást kell választanom és mennyibe fog kerülni -az már mindegy, ki se tér rá.

2022. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én műtétre jelentkeztem a honlapjukon, és nagy meglepetésemre a főorvos, (Rucz Árpád) maga hívott vissza.

Sokkolóan kellemes meglepetés volt.

Mindent figyelmesen meghallgatott, és cáfolta a korábbi orvosok által mondott rémhíreket.

A tervezett műtét időpontja előtt természetesen megvizsgált, anesztes vizsgálat, labor, mellkas rtg is történt.

Számlát és zárójelentést a távozás napján kaptam.

Semmilyen előszerződést nem kötötek velem.

Amikor bejelentkeztem,a műtét reggelén vinnem kellett a papírt.

Ami persze szükségszerű, de nem erőszakoskodtak.

2022. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!