Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhat ez? (Mellprobélma)

Mire utalhat ez? (Mellprobélma)

Figyelt kérdés

Már elég régóta észrevettem, hogy a jobb mellem nagyobb a balnál. Ezzel nem is lenne akkora probléma, ha nem fájna. Ha hasra fekszem kénytelen vagyok úgy elhelyeszkedni, hogy csak a bal mellem legyen a talajon, mivel a jobb nagyon fáj. Mi lehet ennek az oka? Ki kéne vizsgáltatnom?

(Nem tudom ez mennyire tartozik ide, de eléggé látszanak az erek a mellemen és a jobb mellbimbóm is láthatóan nagyobb a balnál.)


Előre is köszönöm a válaszokat!


17 L



2021. jún. 17. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Allandoan faj?

Nagyobb a mellem, hason nem is tudok aludni csak ugy, mert ugy faj, muszaj, hogy parnat rakjak oda.

Ciklusodban hol tartasz? Mensi elotti 1 hetben nekem is szokott fajni, hol az egyik, hol a masik,hol mindketto. Az en mellem is eres, egyik picit nagyobb, mint a masik, a mellbimboim se egyformak, tehat alapvetoen ez normalis, de ha tenyleg ejjel-nappal faj, az nyilvan nem.

2021. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Tudnál esetleg képet csatolni róla ? Úgy könnyebb lenne nyilatkozni főleg az erek miatt.
2021. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Nem fáj állandóan, csak akkor mikor fekszem. Mensim előtt 1,5 héttel vagyok, de folytonosan fáj már pár hónapja a mellem, ezért nem hinném, hogy csak ekkor jönne elő.


#2 Nem

2021. jún. 17. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem nem. Kepet nem csatolunk, nehogy bedolj az ilyeneknek kerdezo :)

Foleg az erek miatt nem kell, mivel pont az rohadtul normalis es gyakori is.

2021. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó egy próbát megért :D De jár neked a normális válasz is szóval ez ennyi idősen valószínűleg normális simán lehet, hogy még alakul valemmneyire azért van viszont szerintem azért nem árt egy vizsgálat a nőgyógyásznál maximum azt mondja semmi gáz de legalább megnyugtat.
2021. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!